ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. СТАВРІВ

21 листопада престольне свято відзначали прихожани Свято-Михайлівського храму УПЦ с. Ставрів.

Урочисте богослужіння очолив благочинний Млинівського округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля храму прот. Віталія Ціпкайла, та прибулого духовенства.

Під час Божественної Літургії було піднесено особливі молитовні прохання за мир в Україні, та здоров’я іменинників і всіх прихожан храму.

По завершенні богослужіння священики відслужили молебень із хресною ходою навколо храму.

Благочинний привітав усіх присутніх з престольним празником, та побажав, щоб кожна людина завжди відчувала молитовне заступництво Ангела Хранителя, та зуміла наслідувати приклад Безплотних Сил у вірі, вірності та готовності віддано служити Богу і людям.

У відповідь настоятель прот. Віталій Ціпкайло подякував духовенству та всім присутнім за спільну молитву і побажав у доброму здоров’ї дочекатися наступного року, та радісно святкувати пам’ять св. Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил.