ЗАУПОКІЙНА ЛІТУРГІЯ ПО архім. ОЛЕКСАНДРУ (КАТЛЕР)

3-го лютого виповнилося 9 днів з часу смерті архімандрита Олександра (Катлер).

З благословення Високопреосвященнішого Варфоломія, Митрополита Рівненського та Острозького, заупокійну Божественну Літургію очолив Преосвященніший Веніамін, єпископ Хотинський у співслужінні благочинного Ярцевського округу прот. Василія Мовчанюка, благочинного Млинівського округу прот. Василія Іванейка, архім. Іова та чисельного прибулого духовенства.

За богослужінням молилися ігуменя Михаїла (Заєць), сестри обителі, прихожани та гості монастиря.

Під час Літургії були виголошені особливі молитовні прохання про мир та єдність у Православній Церкві, та позбавлення від хворобливої пошесті.

Також єдиним серцем і єдиними вустами всі присутні молилися за упокій о. Олександра.

Одразу по завершенні богослужіння владика Веніамін з духовенством звершили панахиду по повопредставленому архімандриту Олександру. Після заупокійної молитви у храмі всі хресною ходою вирушили до могили священика, де відслужили літію.