СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У с. ВІЙНИЦЯ

6 лютого, у день молитовного вшанування святої блаженної Ксенії Петербурзької, храмовий відпуст відзначили прихожани Свято-Троїцької парафії с. Війниця, Млинівського благочиння УПЦ.

Урочисте богослужіння очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні настоятеля прот. Петра Крюкова та прибулого духовенства.

За Божественною Літургією було піднесено особливі молитви за подолання хворобливої пошесті, та перед початком усякої благої справи. Прихожани спільно з духовенством просили Божої допомоги та заступництва блаженної Ксенії у справі організації церковного життя та будівництва храму.

По завершенні Літургії собор священнослужителів звершив молебень до святої Божої угодниці.

Благочинний привітав настоятеля та всіх присутніх зі святом і побажав, щоб свята Ксенія Петербурзька духовно надихала та укріпляла прихожан у всіх труднощах, а прикладом свого життя укріпляла віру та надію на Господню допомогу.

Прот. Петро Крюков висловив слова вдячності духовенству та всім присутнім за спільну молитву.