ВІТАННЯ З 35-ЛІТТЯМ ХІРОТОНІЇ

sdr

Духовенство та миряни Млинівського благочиння УПЦ висловлюють щирі вітання настоятелю Свято-Покровського храму с. Бокійма митрофорному протоієрею Святославу Дячуку з нагоди 35-ліття священицької хіротонії.

Дорогий отче, 26 квітня далекого 1986 року Ви прийняли сан священика. За час пастирського служіння Ви стали прикладом для багатьох людей, духовним наставником, ревним служителем, та вірним воїном Церкви Христової.

За роки стояння перед Божим престолом Ви перенесли багато скорбот та переживань, проте навчилися у всьому бачити Господній Промисел, та відчувати Його благодатну підтримку.

Висловлюючи щирі вітання, ми бажаємо, щоб Ваше служіння було багатолітнім, та дарувало тільки радість у Господі! Хай Ваші мудрі настанови та повчання приносять достойні плоди у душах ввірених Богом людей! Хай щира віра, та ревне несіння священничого послуху стане запорукою спасіння безсмертної душі!

ХАЙ БЕРЕЖЕ ВАС ГОСПОДЬ НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!!!

Духовенство та миряни Млинівського благочиння УПЦ