ХРЕСНА ХОДА ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ

1 серпня 2021 р. прихожани Свято-Іоанно-Богословського храму УПЦ смт. Демидівка зустрічали дорогих гостей – хрестоходців, які йдуть хресною ходою з м. Луцьк до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Більше 550 людей, об’єднаних православною вірою, прихожани храмів Української Православної Церкви кілька днів несуть подвиг молитви, терпіння та смирення, спільною молитвою освячуючи свої душі та населені пункти, через які прямує їх дорога.

Одразу по приходу до Демидівської парафії прихожани місцевого храму пригостили всіх смачною вечерею. А згодом розпочалося святкове вечірнє богослужіння напередодні дня вшанування святого пророка Божого Ілії. Під час богослужіння священнослужителі помазали всіх присутніх освяченим єлеєм.

Вже традиційно ввечері відбулося дружнє спілкування біля багаття із обговоренням актуальних питань та співі під гітару.

2-го серпня було звершено Божественну Літургію, під час якої багато хрестоходців приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. Богослужіння очолив настоятель храму, благочинний Млинівського округу прот. Василій Іванейко у співслужінні священиків, які супроводжували хресну ходу.

Після Літургії було звершено заупокійну літію на могилі спочилого настоятеля храму прот. Петра Копача.

По завершенні спільної молитви, дорогі гості мали можливість поснідати і, попрощавшись, вирушили у подальшу дорогу.