НОВОРІЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

3 січня юні прихожани  Свято-Іоанно-Богословського храму УПЦ смт. Демидівка мали можливість цікаво та корисно провести кілька годині вільного часу. А чому б і ні? Тривають зимові канікули. А це період, коли нічим не зайнята дитина може з головою поринути у віртуальний світ соціальних мереж та сайтів.

Подібні думки і стали причиною для запрошення до храму флориста Марії Яреми. Гостя запропонувала присутнім дітям власноруч виготовити різдвяні віночки, котрі стануть окрасою їхніх помешкань на період Святок.

Тож, зібравши до купи всю увагу та уяву, дітвора з надзвичайним ентузіазмом взялася за виконання творчої роботи.

Результатом були задоволені всі. І, не зважаючи на зафарбовані руки та затрачений час, юні прихожани з хорошим настроєм та своїми виробами вирушили по домівках.

Настоятель та всі учасники майстер-класу висловлюють щиру подяку матушці Марії за чудовий вечір, та сподіваються, що подібні зустрічі будуть відбуватися ще неодноразово.

Настоятель храму свящ. Василій Іванейко