ТОРЖЕСТВА МЛИНІВСЬКОЇ ОБИТЕЛІ

29 серпня, у день, коли Православна Церква молитовно вшановує Нерукотворний Образ Господа і Спаса нашого Іісуса Христа, 15-ту річницю від заснування відсвяткували насельниці Свято-Вознесенського монастиря селища Млинів.

Святкове богослужіння очолив благочинний округу прот. Василій Іванейко у співслужінні духовенства благочиння. За Божественною Літургією співали сестри місцевої обителі, черниці зі скита святої Анни, що в с. Онишківці, та хор духовенства благочиння.

Особливі молитви цього дня були піднесені за ігуменю Михаїлу та сестер монастиря. По завершенні Літургії відбувся подячний молебень.

Благочинний озвучив слова привітання для насельниць обителі, та прихожан святого місця, та побажав завжди бути оплотом молитви, віри, та жертовності у Млинівському краї.

Продовжилося святкування спільною трапезою.