ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У МЛИНІВСЬКІЙ ОБИТЕЛІ

У день Вознесіння Господнього свій престольний празник відсвяткував Свято-Вознесенський скит Миколаївського Городоцького жіночого монастиря смт. Млинів. Саме у пам’ять  цієї євангельської події збудований головний собор обителі.

Розділити радість із сестрами та духовенством монастиря прибула велика кількість як прихожан так і паломників з Волині та Рівненщини. Тож усі мали можливість в повноті відчути радість самого свята та духовну єдність Церкви Христової.

Святкове богослужіння очолив насельник обителі архімандрит Олександр, якому співслужили клірики та гості монастиря.

За Божественною Літургією було піднесено особливі молитви за збереження чистоти і єдності Церкви, та досягнення миру в державі.

Після святкового молебню та хресного ходу навколо храму, клірик обителі свящ. Володимир Томашевський звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, закликавши до чистої віри, трудолюбивості та жертовності заради духовного вознесіння безсмертних душ. Також священик побажав, щоб Господь сподобив у доброму здоров’ї та мирі зустрітися під куполом величного храму наступного року.

Прес-служба Млинівського благочиння