ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У с. ВОВНИЧІ

27 вересня, у день Воздвиження Хреста Господнього престольний празник відсвяткували прихожани храму с. Вовничі. Щоб розділити радість свята на богослужіння прибуло духовенство Млинівського благочиння. Незважаючи на тимчасові незручності, викликані ремонтними роботами у вівтарній частині храму, празник вдався благодатним та радісним.

Під час Великого Славослів’я священики винесли для поклоніння на середину храму Хрест Господній. Тож всі присутні віряни мали можливість прикластися до святині, та були помазані єлеєм.

Божественну Літургію очолив настоятель Свято-Покровського храму с. Бокійма прот. Святослав Дячук.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму з прочитанням чотирьох євангелій та окропленням приожан свяченою водою.

Настоятель храму прот. Миколай Товкан привітав усіх присутніх із величним святом, та подякував духовенству за розділену радість престольного празника.