Благодійна акція «Подаруй дитині радість»

діти фотоЧас різдвяних свят – це пора чудес та добрих справ, пора дарувати подарунки та творити добро

Рівненська єпархія Української Православної Церкви з благословення митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія  ініціює благодійну акцію «Подаруй дитині радість». Уже не за горами Різдвяні свята. Атмосферу наповнить сміх, радість, щирі посмішки та відчуття дива. Однак, чи для всіх ці дні будуть такими веселими? На жаль, є діти, котрим не вистачає батьківської турботи та любові. Тож, аби допомогти дітям-інвалідам та дітям-сиротам повірити у справжнє різдвяне диво, у кожному храмі єпархії, починаючи із 25 грудня і до 14 січня, проводитиметься збір солодощів, фруктів та іграшок. Запрошуємо вірян та духовенство долучитися до акції – цінними будуть ті дарунки, які зробимо усі разом!

Святий Амвросій, єпископ Медіоланський, казав: «Браття! Зустрічаючи день Різдва Господа нашого, очистимо себе від усякої скверни гріхів, наповнимо скарбниці різноманітними дарами, щоб того святого дня було чим втішити подорожуючих, полегшити скорботи вдів, одягнути бідних. Бо хіба добре буде, якщо в одному і тому ж домі, між рабами одного господаря, інший буде веселитися, зодягнувшись у шовкову одіж, а другий стане сумувати, ходячи в старім вбрані, один буде насолоджуватися їжею, а інший терпіти голод і холод, той стане страждати від вчорашнього сп’яніння, а той від вчорашнього постування. І якою буде дія нашої молитви, коли ми просимо визволити нас від лукавого, а самі не хочемо ставитися милосердно і з любов’ю до наших братів? Станемо уподібнюватися до Господа…»

Щоб свято торкнулося кожного серця – «Подаруй дитині радість!!!»

За матеріалами сайту Рівненської єпархії УПЦ